Eira.lv

Izdevīgs kredīts neparedzētām dzīves situācijām

Ātrs SMS kredīts ir mūsdienīgs finanšu pakalpojums, kas ir piemērots gadījumos, kad salīdzinoši ātri ir nepieciešams naudas aizdevums. Ātros kredītus var pieteikt gan nebanku kredītdevēju mājaslapās, gan arī, izmantojot savu mobilo telefonu. Viena īsziņa, daži skaitļi un īstermiņa naudas aizdevums tiek pārskaitīts uz Tavu bankas kontu vien dažu minūšu laikā.

Gudras aizņemšanās pamatprincipi

Finanses

Ātrs SMS kredīts tāpat kā jebkurš cita veida kredīts ir finansiāla atbildība, tāpēc pirms aizņemšanās ir rūpīgi jāizvērtē aizdevuma nepieciešamība un savas iespējas atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā. Ja izvēlējies izmantot nebanku kreditēšanas pakalpojumus, tad, iespējams, svarīgākā darbība, kas ir jāveic vispirms, ir atbildīga un droša aizdevēja izvēle.

Visprātīgāk ir salīdzināt vairākus aizdevējus un izvēlēties sev atbilstošāko piedāvājumu. Latvijā nebanku kreditēšanas pakalpojumus sniedz diezgan daudz uzņēmumu, tāpēc vispirms ir jāpārbauda, vai attiecīgajam kredītdevējam ir licence šo pakalpojumu sniegšanai. To ir iespējams ātri pārbaudīt Patērētāju tiesību aizsardzības centra mājaslapā. Kad tas ir izdarīts, salīdzini vairāku aizdevēju:

  • Aizdevumu procentu likmes, lai tās tevi apmierinātu;
  • Maksimālās kredīta piešķiršanas summas un atmaksas termiņus;
  • Noteikto vecuma ierobežojumu kredīta saņemšanai;
  • Īpašos piedāvājumus kā pirmais kredīts bezprocentu.

Kādiem gadījumiem ir piemērots ātrs SMS kredīts?

Ātrs SMS kredīts ir paredzēts ārkārtas situācijās, piemēram, ja pietrūkst naudas līdz algai vai ir nepieciešams apmaksāt kādu steidzamu rēķinu. Tāpat īstermiņa naudas aizdevums ir labs pagaidu risinājums, ja salūst automašīna vai sadzīves tehnika un ir vajadzīgs remonts.

Bieži vien cilvēki aizņemas arī, lai apmaksātu dažādus medicīnas pakalpojumus, piemēram, zobārstniecības pakalpojumus. Lai arī ar kādu nolūku Tu aizņemies, svarīgākais ir izvērtēt nepieciešamās summas apmēru un saplānot savu budžetu, lai aizdevums tiktu atmaksāts noteiktajā termiņā.

Aizdevuma saņemšana – salīdzinoši vienkārša un ātra

Ja esi atradis uzticamu un drošu aizdevēju, kā arī rūpīgi iepazinies ar visiem līguma nosacījumiem, tad pieteikt kredītu ir iespējams vien dažu minūšu laikā. Tev ir nepieciešams:

  • Reģistrēties aizdevēja mājaslapā, norādot nepieciešamos datus;
  • Apstiprināt savu profilu, pārskaitot reģistrācijas maksu 0,01 eiro uz aizdevēja bankas kontu;
  • Gaidīt lēmumu par kredīta piešķiršanu.

Pēc Tavas kredītvēstures un māksātspējas izvērtēšanas, un pozitīva lēmuma gadījumā par aizdevuma piešķiršanu, kredīts tiek pārskaitīts uz reģistrācijas laikā norādīto bankas kontu. Tas, cik ātri saņemsi kredītu, ir atkarīgs no bankas, kurā atrodas Tavs konts, bet visbiežāk tas tiek izdarīts apmēram 10 – 15 minūšu laikā. Der zināt, ka pirmais kredīts ir bez maksas par procentiem. Atceries, ka aizdevums tiek piešķirts personām, bez kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptiem parādsaistību noteikumiem citās finanšu institūcijās.

Ja esi izlēmis saņemt ātro kredītu, izvēlies savu uzticamo nebanku kredītdevēju un piesaki kredītu internetā, sūtot īsziņu vai, zvanot kredīta speciālistam! Aizņemies atbildīgi!Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *