Eira.lv

Finanšu labklājība

Atbilde ir vienkārša –Jūsu finanšu labklājība ir tikai un vienīgi Jūsu ziņā un ir atkarīgs no Jūsu apņemšanās mainīt savas domas, emocijas un rīcību ar savu naudu. Jums ir jāizlemj, ka Jūs vairs nebūsiet tādi kā visi un Jūsu finanšu rīcība būs atšķirīga!

Un, ja Jūs neiemācīsieties kā izvairīties no šīm kļūdām, Jūs turpināsiet tās pieļaut. Un Jums arī turpmāk būs mazāk naudas un mazāk kontroles pār Jūsu dzīvi un mazāka drošības un drošības sajūta gan Jums, gan citiem.

Labā ziņa ir tā, ka Jūs varat kontrolēt savu dzīvi neļaujot naudai kontrolēt Jūs, vienkārši koncentrējoties uz nepieciešamās finanšu izglītības iegūšanu. Tas ir atkarīgs no Jums.

Jūs noteikti būsiet ievērojuši, ka līdz šim mēs ļoti maz runājām par konkrētiem finanšu instrumentiem, un Jūs noteikti prātojat kādēļ tā?

Lietas, kas saistās ar procentu likmēm, ikmēneša maksājumiem, nodokļiem un nodevām ir radījis tik lielu neskaidrību, ka Jūs nevarat pieņemt informētus un efektīvus lēmumus, kas nodrošina ilgtermiņa finansiālos panākumus un drošību.

Tas viss beidzas ar to, ka Jūs nevarat nodrošināt savu finanšu labklājību. Tas viss, pateicoties dažām galvenajām kļūdām, kuras Jūs pastāvīgi pieļaujat ar savām finansēm. Bieži vien kļūdas izraisa Jūsu nespēja aprēķināt ietekmi, kas ikdienā pieņemtajiem finansiālajiem lēmumiem būs ilgtermiņā. Tie ir lēmumi, kas atspoguļo Jūsu finanšu prasmes.

Lai būtu atšķirīgi, Jums ir jāiegūst finanšu izglītība.

Tas ļaus Jums izdarīt trīs vienkāršas lietas:

Uzzināt, kā darbojas nauda un labklājība.

Uzzināt, kā mainīt savas domas, emocijas un rīcību ar naudu.

Nepieņemt lēmumus un neveikt darbības, kas būs pretrunā ar to, ko Jūs parasti darāt ar savu naudu.

Tad un tikai tad Jūs sākat veidot savu finanšu bagātību un mainīt savu finansiālo nākotni. Bet, ja Jūs neiemācīsieties šīs lietas, Jūs iegūsiet tos pašus rezultātus, ko iepriekš.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *